You are here

BIOquant® N a detoxikace organizmu

Mnozí uživatelé zažili na vlastní kůži, co znamená, když se nedodrží adaptace na přistroj BIOquant® N.

Začnou ho používat příliš rychle, protože na sobě nepozorují hned účinky, nebo si myslí, že jsou "zdraví" a potom jsou překvapení, že mají nepříjemné pocity. Máme i takové, kteří začali hned s 5 mW dvakrát denně a potom a se lekli. Začalo jim bušit srdce nebo jim stoupl tlak či se cítili špatně. Přitom tvrdí, že jsou přece zdraví, zdravě jedí, žijí a přece u nich nastala taková reakce na BIOquant® N. To, že nastala reakce, znamená, že se mýlí, pokud jde o jejich zdravotní stav. Nebo neříkají pravdu, pokud jde o jejich životní styl. Tlak v těchto případech stoupá, protože se příliš rychle rozpouští usazeniny v cévách. 

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

Proč se to stalo?

  • Spustili detoxikaci příliš rychle.
  • Jejich zdravotní stav je vážnější, než si mysleli.

Každý, kdo pocítí změnu, už má v sobě problém, který se začíná s přístrojem BIOquant® N řešit.

Co je metabolismus?

V každém organismu probíhají od početí metabolické procesy tvorby energie s cílem zachovat život, v každé z těch nejmenších žijících částí, jako jsou mitochondrie, kterých je i tisíce v každé lidské buňce, i v systémech buněk tvořících orgány i v celém lidském organismu. Ten stojí na vrcholu a musí přežít.

Metabolismus je série reakcí, do které vstupují v nejjednodušším výkladě glukóza a kyslík a vzniká při ní energie, oxid uhličitý a voda. Ale není to tak jednoduché. Velké množství doplňujících produktů doprovází tento i jiné procesy. A nejde jen o tvorbu energie, tvoří se mnoho složitých substancí pro vznik nových buněk, jejich regeneraci a reparaci. Přitom vzniká velké množství odpadních produktů, kterých se zbavujeme pokožkou, pocením se, ledvinami, stolicí a vydechovanými plyny z plic.

Čím víc jíme, čím jsme mohutnější, tím víc "odpadů" vzniká. Pokud omezíme vylučování odpadů, kumulují se v organismu a problémy se postupně projeví. Naše krevní řečiště se stává stokou. Brání se tak, že pokud nemůže odpad vyloučit, uloží ho v těle. Tělo najde vhodné místo a tam se kumuluje. Potom najde další. Rostou nám břicha, zanáší se cévy, přestávají fungovat orgány, cítíme bolesti, zadýcháváme se. Krev se snaží být čistá, aby plnila svou funkci. Aby měla správné pH, aby ještě byla schopná téct a přenášet kyslík a CO2.

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

Co se děje v organismu po aplikaci přístroje BIOquant® N?

Normalizuje se stav krve, oddělí se erytrocyty, aktivují se enzymy, buňky začnou lépe dýchat a jsou schopné mít více energie a kyslíku. Energie je dostupnější, také aktivita antioxidačního systému se zvyšuje.

Normalizuje se stav orgánů. Zlepšuje se funkce plic, ledvin, jater, trávení i absorpce živin.

Tělo se chce zbavit odpadů nejdříve v mezibuněčném prostoru a potom i ze samotných buněk, což je možné díky perfektní krvi a zlepšením orgánů, která nastala. Odpady se začínají rozpouštět a tělo je chce vyloučit přirozenými cestami. Proto je nutné hodně pít vodu.

Pokud nemá tělo dostatečný přísun vody, pijeme málo, tak jako před používáním přístroje BIOquant® N, odpady se koncentrují v krvi a stav se zhoršuje. Cítíme se přechodně špatně.

Sladění rychlosti rozpouštění odpadů, zvyšování dávky laserové terapie BIOquant® N a pravidelné pití čisté vody jsou klíčové faktory pro detoxikaci organismu. Čas je též důležitý faktor. Pokud jsme pocítili zhoršení stavu, cítili jsme se zle, postupujme se zvyšováním dávky pomalu, nebo dokonce uberme dávku, ale nepřerušujme léčbu. Po odstranění nejčerstvějších odpadů, které se rychle a lehko rozpustí, se náš stav zlepší a bude se s dalším užíváním přístroje BIOquant® N nadále zlepšovat už bez toho, abychom se cítili zle.

Před používáním přístroje BIOquant® N:

Aterosklerotické pláty v našich cévách, tromby i mnohé krystaly v naší krvi, pocházejí z našeho metabolismu, z chorob, z léků, chemie, jsou tam i shluky bakterií a kvasinek, krystaly cholesterolu a kyseliny močové. Jsou to odpady, které se dříve nemohly dostat z těla ven. A tak nám dělají problémy, brání normálnímu dýchání buněk, až se krev stává "toxickou", s vysokou koncentrací kyselin, solí, LDL-cholesterolu nebo tuků. Červené krvinky se deformují. Čím víc krvinek je zdeformovaných, tím je horší stav. Projeví se to na některém orgánu, nejdříve na tom, který je naším nejslabším článkem v dané situaci. Hodnotí se to tak, že patologické formy červených krvinek signalizují existující problém. A pokud je už pozdě, je problém v některém orgánu a to už začíná být vážné.

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

Uživatele přístroje BIOquant® N mají postupně krev čistou, krystaly se rozpustily, kvasinky zmizely, sérum je průzračné a čisté, trombocyty jsou rozptýlené, nevystupuje už žádný fibrin. U lékaře zjistíte, že LDL-cholesterol podstatně klesl, že tryglyceridy a celkový cholesterol jsou už v normě nebo se k ní blíží. Krevní tlak vám klesl, kyselina močová také klesá, glukóza klesá a tělo začíná fungovat normálně. 

Vyzkoušejte si aplikaci.

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
FINEST Selection, spol. s r.o. eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

Přístroj Vám doručíme na Vaši adresu. Nic neplatíte.

 

* Abychom Vás mohli oslovit, vyplňte tyto údaje prosím.

Odesláním formuláře ouhlasím, že mé osobní údaje: jméno, příjmení, ulice a č.p., PSČ, město, kontaktní telefon, e-mailová adresa, zapsané v tomto formuláři můžou být použité za účelem kontaktování k vyzkoušení magnetoterapeutického přístroje značky BIOquant, společností FINEST Selection, spol. s r.o. Více informací najdete na tomto odkazu.