You are here

Jak postupovat s přístrojem BIOquant® N?

  • Přečtěte si návod k použití a dodržujte postup.
  • Starším lidem s mnohými problémy doporučujeme postupný náběh a pití velkého množství vody.
  • Na 15 až 30 kg hmotnosti je třeba přibližně 1 l čisté vody denně. Je nutné zohlednit počasí, naše aktivity, zda se potíme či ne, množství a složení zkonzumované stravy atd. Hodně kyselých jídel a alkoholu potřebuje mnohem více vody než zeleninová zásaditá strava. Voda je potřebná k tomu, abychom mohli fungovat a odstraňovat odpady. Není dobré, když se naše krev stává stokou odpadů.

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

Proto BIOquant® N a voda patří k sobě. Obojí přirozeně slouží našemu zdraví.

Jen zdraví lidé necítí účinek přístroje BIOquant® N, ale i u nich spouští BIOquant® N normalizační reakce a mechanismy, jen je necítí. A prevence je nesmírně důležitá.

Pokud už zhoršení stavu po začátku používání přístroje BIOquant® N nastalo, snižte intenzitu, čas aplikace a pijte více vody. Až to pomine, zvyšujte postupně čas a potom i intenzitu aplikace, podle návodu k použití a svých pocitů. Ani v takových případech nepřestaňte používat BIOquant® N úplně. Nepoužívejte BIOquant® N častěji než 2x denně na 5 mW!

Pokud jste zdravý, nebo si to myslíte, 2 – 3 aplikace týdně jsou i tak vynikající prevence. Odsouváte tím mnoho problémů typických pro starobu o několik roků. Aktivace krve má smysl i u mladých a sportovců. Aspoň jednou za 3 měsíce si můžete dát 10denní kúru, jednou za půl roku i měsíční kúru.

Používejte BIOquant®N před epidemiemi např. chřipky, kdy je potřeba stimulovat imunitní systém. Takto snížíte riziko, že chřipku dostanete, a pokud ji dostanete, tak nejpravděpodobněji len v lehčí formě. Každá choroba znamená vznik velkého množství toxických odpadů, proto je po nemoci opět nutná detoxikace.

 

Vyzkoušejte si aplikaci.

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
FINEST Selection, spol. s r.o. eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

Přístroj Vám doručíme na Vaši adresu. Nic neplatíte.

 

* Abychom Vás mohli oslovit, vyplňte tyto údaje prosím.

Odesláním formuláře ouhlasím, že mé osobní údaje: jméno, příjmení, ulice a č.p., PSČ, město, kontaktní telefon, e-mailová adresa, zapsané v tomto formuláři můžou být použité za účelem kontaktování k vyzkoušení magnetoterapeutického přístroje značky BIOquant, společností FINEST Selection, spol. s r.o. Více informací najdete na tomto odkazu.