You are here

Pravidla použití přístroje BIOquant® N

Použití má dvě fáze:

  1. Adaptace
  2. Prevence a léčba

1. Adaptace: přístroj má 5 stupňů intenzity – 1, 2, 3, 4 a 5 mW. V případě, že podstupujete laserovou terapii přístrojem BIOquant® N poprvé, je třeba se na účinek přístroje adaptovat.

Postupujte podle následujících pokynů: začněte s intenzitou 1 mW – 30 minut denně, po dobu minimálně prvních 3 dní. Intenzitu zvyšujte postupně o 1 mW každé 3 dny nebo v případě, že už necítíte účinek. Účinnost můžete také zvýšit, když už pominou nepříjemné pocity, které někdy adaptaci na účinky přístroje provází. Pokud se na danou intenzitu adaptujete, tyto pocity zmizí. Pokud nepříjemné pocity nemáte, můžete intenzitu zvyšovat rychleji.

2. Prevence a léčba: po skončení adaptační fáze můžete pokračovat v používání přístroje BIOquant® N 2x denně při délce jedné aplikace 30 minut a výkonu 5 mW. Při dlouhodobém používání se nevyskytují žádné vedlejší účinky. Ze začátku dvě aplikace při intenzitě 3 mW, později 4 mW a nakonec dvě aplikace při intenzitě 5 mW. Pokračujte v aplikacích po dobu jednoho měsíce nebo dokud se váš stav nezlepší. Potom léčbu zredukujte na jednu aplikaci denně.

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

Dlouhodobé používání nemá nežádoucí účinky a přístroj je možné používat každý den. U méně závažných stavů může být postup adaptace a léčby rychlejší, naopak čím je stav závažnější, tím je nutné postupovat pomaleji a účinky rozložit na delší období.

Přístroj má možnost volby módu – spojitého nebo přerušovaného světla. Na přístroj se vždy adaptujte v spojitém módu. K módu přerušovaného světla přistupte až po adaptaci na spojitý mód. Mód přerušovaného světla umožňuje výkony, které jsou poloviční hodnotou nastaveného spojitého výkonu. Světlo je nastavené tak, že polovinu času svítí a polovinu času je vypnuté. Výkon 1 mW v spojitém módu tak bude odpovídat 0,5 mW v přerušovaném módu atd.

Při ověřovaní vlivu tohoto módu doporučujeme aplikaci provádět v klidu a v ne příliš osvětleném prostoru tak, abyste mohli účinek zhodnotit. Při adaptaci na tento způsob stimulace doporučujeme začít od nejnižšího výkonu.

Přerušovaný mód se nesmí používat při fotokonvulzivní epilepsii.

Abyste se svým novým laserovým přístrojem na ozařování krve BIOquant® N dosáhli co nejlepších výsledků, dodržujte při používání následující zásady:

Dodržujte správný pitný režim, tzn. vypijte 2 až 3 litry vody denně. V případě, že používáte přístroj BIOquant® N a nemáte dostatečný přísun tekutin, dojde k „zahuštění krve“. V těle se hromadí toxiny a zplodiny metabolismu. Pokud nemáte dostatek tekutin, může se váš stav zhoršit!

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

V rámci svých možností zvyšte svou pohybovou aktivitu, aspoň 20 – 30 minut rychlejší chůze, případně jiné pohybové aktivity. Pohyb je základem pro správné fungování metabolismu a odvodu odpadních látek z těla.

Pokud trpíte nadváhou, změňte svoje stravovací návyky, tím podpoříte rychlejší účinek přístroje BIOquant® N.

Stejně tak vám doporučujeme podpořit detoxikaci organismu různými dostupnými přípravky.

Vyzkoušejte si aplikaci.

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
FINEST Selection, spol. s r.o. eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

Přístroj Vám doručíme na Vaši adresu. Nic neplatíte.

 

* Abychom Vás mohli oslovit, vyplňte tyto údaje prosím.

Odesláním formuláře ouhlasím, že mé osobní údaje: jméno, příjmení, ulice a č.p., PSČ, město, kontaktní telefon, e-mailová adresa, zapsané v tomto formuláři můžou být použité za účelem kontaktování k vyzkoušení magnetoterapeutického přístroje značky BIOquant, společností FINEST Selection, spol. s r.o. Více informací najdete na tomto odkazu.