Proč Laserova terapie

You are here

Proč laserová terapie přístrojem BIOquant® N?

Přístroj BIOquant® N je určen na laserové ozařování krve, zlepšení reologických vlastností krve a celkového zdravotního stavu člověka. Zlepšuje viskozitu krve a profil lipidů, kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění ve spojení se zlepšením reologických vlastností krve.

Přístroj je možné využívat k preventivním a léčebným účelům ve zdravotnických zařízeních stejně jako i v domácím prostředí.

Využití přístroje za účelem prevence rozvoje onemocnění (profylaxe) a na léčbu je možné jen za podmínek přesného dodržení instrukcí uvedených v návodu k použití.

Z hlediska zdravotnických specializací je přístroj BIOquant® N určen pro využití v odborné praxi všeobecného lékařství, zejména praktickými lékaři pro dospělé, dále lékaři v oborech angiologie, diabetologie, kardiologie, interní medicína, neurologie, hematologie, ale i v dalších oborech. V rámci komplexní lékařské péče je laserové ozařování krve vhodnou doplňkovou metodou k základní léčbě indikované lékařem.

Polovodičový laserový přístroj BIOquant® N je laserové zařízení s vlnovou délkou 650 nm a intenzitou 1, 2, 3, 4, 5 mW vyvinuté pro ozařování krve přes nosní dutinu.

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

Při aplikaci se ozařuje krev proudící v cévách nosní dutiny. Výsledkem je zlepšení hemodynamických (průtokových) parametrů krve - snížení viskozity krve, tj. klesá odpor krve při průchodu cévami. Zlepšují se i reologické vlastnosti krve – zvyšuje se flexibilita červených krvinek. S tím souvisí i lepší přenos kyslíku, oxidu uhličitého a jiných látek červenými krvinkami.

Důvody výběru nosní dutiny jako vhodného místa pro ozařování laserovým světlem:

Nosní dutina má výjimečnou pozici – nachází se blízko mozku. A mozek je nervové centrum celého těla. V nosní dutině je velké množství cév s bohatým a relativně pomalým průtokem krve.

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

Krev celého těla prochází ozařovanou oblastí přibližně každé tři minuty. Za tento čas se tedy laserovým světlem ozáří celý objem krve cirkulující v těle, což následně přináší víc kyslíku do mozku. Zlepšuje se průtok krve, na což pozitivně reaguje také nervový systém. V nosní dutině se nacházejí parasympatické a sympatické nervy. Ozařování nervových zakončení probíhá formou laserové akupunktury, v oblasti nosu totiž začíná meridián Governor Vessel.

BIOquant® N je určen k prevenci a kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění.


Při používaní tohoto přístroje byly pozorovány následující účinky:

  • zlepšení reologie krve a snížení odporu krve při proudění
  • ovlivňování krevních lipidů
  • okysličení těla
  • nižší pravděpodobnost tvorby sraženin v krvi
  • léčba a prevence hypertenze (zvýšeného krevního tlaku), stabilizace krevního tlaku
  • prokrvení mozku a zlepšení paměti
  • zlepšení klinických symptomů
  • zlepšení prokrvení dolních končetin

Jak BIOquant® funguje?

Mnoho lidí má červené krvinky (erytrocyty) spojené tak, jak to vidíte na prvním obrázku. Tento stav se nazývá shlukování, sloupkování, řetízkování atd. Toto, stejně tak jako nízká elasticita cév a erytrocytů, jsou příčiny, proč je tok krve v nejtenčích kapilárách ztížený. Srdce musí vynaložit větší výkon, aby mělo tělo dostatek kyslíku. Pokud to srdce nezvládá, cévy se v neokysličených oblastech rozšiřují. Může to způsobit nedostatečné okysličení a bolesti v oblastech s nedostatkem kyslíku. V těchto případech může dojít k stupňování onemocnění, jako jsou mozková hypoxie, problémy s cirkulací krve, infarkt myokardu, mozková mrtvice, ischemická choroba srdeční apod.

Přístroj BIOquant N - řetízkování erytrocytů - laserová terapie krve

Po použití přístroje BIOquant® se krev a její vlastnosti okamžitě zlepší. Při dlouhodobých zdravotních problémech k nápravě dochází postupně. Červené krvinky se oddělí, zlepší se okysličení a aktivují se enzymy, které štěpí lipidy (tuky) a jiné substance v krvi. V porovnaní s počátečním stavem se zvětšuje specifický povrch erytrocytů, čímž dochází k značnému zlepšení schopnosti erytrocytů vázat kyslík i oxid uhličitý.

 Přístroj BIOquant N - zdravá krev- laserová terapie krve

Vyzkoušejte si aplikaci.

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
FINEST Selection, spol. s r.o. eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

Přístroj Vám doručíme na Vaši adresu. Nic neplatíte.

 

* Abychom Vás mohli oslovit, vyplňte tyto údaje prosím.

Odesláním formuláře ouhlasím, že mé osobní údaje: jméno, příjmení, ulice a č.p., PSČ, město, kontaktní telefon, e-mailová adresa, zapsané v tomto formuláři můžou být použité za účelem kontaktování k vyzkoušení magnetoterapeutického přístroje značky BIOquant, společností FINEST Selection, spol. s r.o. Více informací najdete na tomto odkazu.