You are here

Reference na přístroj BIOquant® N

Na těchto stránkách naleznete praktické zkušenosti našich klientů s pozitivními účinky přístroje BIOqunat® N.

Přečtěte si reference uživatelů přístroje BIOquant® N

Stejně jako možná dnes Vy, měli i oni svého času určité zdravotní potíže, které měly menší či větší vliv na jejich život a jeho kvalitu. Někteří z nich potřebovali jen nástroj pro rehabilitaci po náročných sportovních či pracovních výkonech, u některých z nich hrozilo vážné poškození zdraví a někteří začali používat přístroj BIOqunat® N jako prevenci před zdravotními potížemi, a aktivně jim tak předcházejí.

Vyhledejte si lékaře, kteří používají ve své praxi přístroj BIOquant® N.

Věříme, že i Vy se rozhodnete pro aktivní přístup k ochraně svého zdraví a přístroj BIOqunat® N Vám bude pomocníkem při zlepšování nebo udržování si kvality Vašeho života a Vašeho pevného zdraví. 

Najděte si dle kraje zařízení, která používají přístroj BIOquant® N.

Ať už uvažujete o pořízení přístroje BIOqunat® N pro domácí použití, nebo jste lékař a zajímá Vás, jaká zařízení ho používají, zde se dozvíte jejich praktické zkušenosti. 

 

Vyzkoušejte si aplikaci.

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
FINEST Selection, spol. s r.o. eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

Přístroj Vám doručíme na Vaši adresu. Nic neplatíte.

 

* Abychom Vás mohli oslovit, vyplňte tyto údaje prosím.

Respektujeme vaše soukromí. Společnost FINEST Selection, spol. s r.o. je vlastníkem registrace o zpracování osobních údajů č.00000092/001. Tím se zavazuje k dodržování všech pravidel stanovených zákonem číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací.