You are here

Účinky přístroje BIOquant® N

  • zlepšení reologických vlastností krve a snížení odporu krve při proudění

Když monochromatické fotony s nízkou intenzitou ozařují krev, zvyšuje se flexibilita červených krvinek, které se od sebe oddělují, a jsou tak schopny přijmout látky celým svým povrchem.

  • ovlivňování krevních lipidů

LDL cholesterol a triglyceridy se snižují (v případě, že byly před používáním přístroje zvýšené).

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

  • okysličení těla

Zlepšuje se schopnost červených krvinek okysličovat se v plicích a vyplavovat oxid uhličitý z těla, což má pozitivní vliv na všechny vnitřní orgány a metabolismus.

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

  • nižší pravděpodobnost tvorby sraženin v krvi

Když fotony s nízkou intenzitou ozáří krev, aktivují se složky, které uvolňují cévní spasmy, a také složky, které omezují tvorbu trombů. Snižuje se riziko vzniku krevních sraženin v cévách, čímž se omezuje i hrozba vzniku srdečního infarktu a cévní mozkové příhody v důsledku ucpání cévy.

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

 

  • léčba a prevence hypertenze (zvýšeného krevního tlaku), stabilizace krevního tlaku

 

V důsledku snížení krevní viskozity, redukce tuků v krvi, rozšíření cév (vazodilatace) a lepšího okysličení může dojít k normalizaci krevního tlaku.

  • prokrvení mozku

Mozek pro svou správnou funkci potřebuje množství energie uložené v makroenergetických vazbách molekul ATP (adenozin trifosfátu). Tato energie se tvoří z glukózy za přítomnosti kyslíku.

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

  • zlepšení klinických symptomů

Klinické symptomy mnoha chorob se zlepšují. Byl pozorován ústup symptomů, které tato onemocnění provázejí, jakož i zlepšení psychického a fyzického stavu pacientů.

  • zlepšení prokrvení dolních končetin

Je důsledkem lepší mikrocirkulace. Týká se to doprovodných cévních komplikací cukrovky (diabetická mikroangiopatie) a bércových vředů.

Přístroj BIOquant N - laserová terapie krve

 

Vyzkoušejte si aplikaci.

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
FINEST Selection, spol. s r.o. eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

Přístroj Vám doručíme na Vaši adresu. Nic neplatíte.

 

* Abychom Vás mohli oslovit, vyplňte tyto údaje prosím.

Odesláním formuláře ouhlasím, že mé osobní údaje: jméno, příjmení, ulice a č.p., PSČ, město, kontaktní telefon, e-mailová adresa, zapsané v tomto formuláři můžou být použité za účelem kontaktování k vyzkoušení magnetoterapeutického přístroje značky BIOquant, společností FINEST Selection, spol. s r.o. Více informací najdete na tomto odkazu.