You are here

Další produkty Biomag®

Potravinové doplňky

Pro potřeby uživatelů výrobků Biomag® byl na doporučení odborných lékařů uveden na trh přípravek Ortomineral (obsahuje chondroitin sulfát, glukosamin, MSM-metylsulfonylmetan, boswellia extrakt, acerolu, glukonát manganatý i stearan hořečnatý) a přípravek Ortogen (obsahuje enzymaticky štěpený kolagen, kyselinu L-askorbovou, kyselinu citrónovou a Sorbit). Tyto přípravky byly cíleně určeny pro dosažení co největších pozitivních účinků magnetoterapie Biomag® na pohybový aparát.  


Objednat v anšem obchodě


Objednat v našem obchodě

 

 

 

 

 

 

 

 

Z těchto důvodů doporučujeme klientům, kteří trpí artrózami, artritidami, degenerativními onemocněními páteře a obecně problémy pohybového aparátu, využít tohoto vzájemně se posilujícího efektu a dlouhodobě kombinovat aplikace pulzní magnetoterapie Biomag® s přípravky Ortomineral a Ortogen

  

Masážní gely

Klientům, kterým se v minulosti osvědčilo na dosažení úlevy používaní gelů, můžeme vřele doporučit řadu dermokosmetických přípravků Biomag®.

Účinné přírodní rostlinné silice obsažené v přípravcích Biomag® mají špičkovou kvalitu. Rovněž bylinné extrakty s hojivými protizánětlivými účinky nepocházejí ze žádného tzv. samosběru, ale od smluvních renomovaných výrobců. Kvalita bylin je průběžně testována, čímž je zajištěn standardizovaný obsah účinných látek. Rostlinné extrakty a silice se svými hojivými účinky se ve výrobcích rovněž používají k přírodní parfemaci a konzervaci výrobků. Proto mají přirozenou přírodní vůni a své vlastnosti nemění po celou dobu použitelnosti.

Objednat v anšem obchodě

OrtoGel Biomag® je produkt vyrobený na základě dlouholetých zkušeností odborníků zabývajících se přírodní bylinnou dermokosmetikou. Všechny tyto výrobky jsou řádně testovány a schváleny. Jejich kladné účinky jsou ověřené mnoha spokojenými uživateli.

Přípravky Biomag® používejte pro následnou péči o problematickou nebo náchylnou pokožku, na místa s ekzémy, lupénkou, záněty mazových žláz, plísněmi apod. Protibolestivé a další účinky lze navíc využít při dalších různých potížích.

  

Kniha - Zdraví a magnetoterapie

Výrobcem certifikovaná kniha Zdraví a magnetoterapie Biomag® Vám poskytne veškeré odborné informace – od prvních aplikací až po profesionální využití pulzní magnetoterapie Biomag®.

Tato kniha je nejlepší a nejkomplexnější publikací o pulzní magnetoterapii.

Objednat v anšem obchodě

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor MUDr. Peter Bednarčík, CSc., Vám podá základní i odborné informace, jak bezpečně a efektivně aplikovat pulzní magnetoterapii Biomag®, abyste dosáhli co nejrychlejších výsledků.