You are here

10. 12. 2009 Paní Margareta Havlíková

Undefined

Manžel měl moc bolavou nohu. Byla oteklá, místy otevřená, tmavofialová až černá. Od pana doktora na kožním dostal léky, ale to na otok ani barvu nepomohlo.
Začal používat BIOMAG a to 1x denně program č. 20. Po třech měsících začala noha blednout a nyní je už téměř normální, otok zmizel úplně.
Pro sebe jsem začala BIOMAG používat na bolavé koleno na č. 3. Ty velké bolesti zmizely docela brzo. Pak zjistil pan doktor, že je koleno zralé na operaci. Ale bolesti se nevrátily, tak se i operace odložila. Jinak používám Biomag ruku, kterou jsem měla zlomenou před dvěma lety a často mě dost bolela a to velmi. Použila jsem program č. 16 a to napřed denně a později obden. V současné době bolesti nemám. dále jsem měla bolesti v nártu a kotníku, hlavně v noci. Mám totiž diabetes, tak mě napadlo, že může jít o diabetickou nohu a BIOMAG mě opět posloužil. Používala jsem program č. 22 obden asi 3 měsíce. Teď žádné bolesti nemám. Ale BIOMAG používám preventivně dál, aby se žádné neduhy nevrátily.Každopádně mě přístroj pomáhá a všem ho vřele doporučuji a děkuji za něj.
S pozdravem Havlíková

Havlíková Margareta
Dukelská 1343
Sokolov
tel. 351 151 013 
Typy dopisů: