You are here

29. 3. 2011 Paní Libuše Zelinková

Undefined

Moje osobní zkušenost s přístrojem Biomag :
V mém pokročilém věku mě začínaly vypovídat službu klouby. Špatně se mě chodilo
(bolestivo) a měla jsem strach, že jednoho dne přestanu chodit a budu muset používat hůlky. I páteř mě dělala potíže, neboť mám 5-6 špatné plotýnky a ty při těžší práci dělaly problémy.
Jednoho dne mě přišel do cesty Váš zaměstnanec pan Zálešák a nabídnul mě tento přístroj. Zkusila jsem ho a za krátkou dobu se mě ulevilo přestal bolet kloub. Nohy se dobře ohýbaly a nemusela jsem uhýbat kvůli bolesti. Sice zakoupení tohoto přístroje nebyla levná záležitost, ale člověk pro své zdraví obětuje jak se říká i poslední korunu.
Dneska jsem velmi ráda, že jsem si přístroj Biomag koupila, neboť se můj zdravotní stav velmi zlepšil. Přístroj používám 1x denně. Prvního půl roku co mě načasoval a poučil pan Zálešák a to program č.1, pak 3 týdnech jsem přešla na program č. 20 a 22, to jsem střídala po dnech. Letos po novém roce přišel jiný pán, který byl jak v nemocech tak i v ovládání přístroje velmi zběhlý, tak mě poučil a dal jiný program a to na diabetické nohy č.22, artrózu páteře č.4,artrózu kloubů č.3.
Můj zdravotní stav se hodně zlepšil, lépe se mě chodí, ale mám ještě problémy v zimním i chladném období. Mám studené nohy, nepomůžou ani teplé boty.
Věřím, že se vše ještě zlepší jak přijde jaro.
S pozdravem Zelinková.

Libuše Zelinková
Medlovice 7
687 41 Medlovice
605 039 537
Typy dopisů: