You are here

4. 2. 2010 Paní Hana Křemenáková

Undefined

Vážení,
přístroj BIOMAG MONA jsme zakoupili 18.2.2009. Od té doby jsme jej s manželem používali pravidelně podle pokynů v příručkách a pana Geciho, který nám přístroj prodal a seznámil nás s jeho používáním.
Manžel bohužel 2.10.2009 zemřel, takže nadále přístroj používám pouze já Hana Křemenáková - manželka.
Na podzim 2009 se mi objevily potíže - důsledek práce na zahrádce a okolo domu, protože na práci jsem většinou sama. Děti bydlí na Liberecku a mají svých starostí dost, takže se snažím být soběstačná (75 let).
Od spodní části páteře mě přes pravou kyčel vystřelovala bolest do nohy, která mě od kolena dolů brněla. Na pravém koleně mám tři roky implantát. Bolesti přetrvávaly i v noci a chystala jsem se k návštěvě ortopeda, který mě operoval.
Ale nejdříve jsem začala používat přístroj BIOMAG MONA a to 1x denně - bolestivé stavy - 60 min., artrózy kloubů - 45 min., artrózy páteře 30 min.
Kúry jsem střídala a asi po 4 týdnech bolesti ustoupily a přístroj jsem dočasně přestala používat.
V součastné době jsem se k němu opět vrátila pro bolesti v rukách. Před lety jsem měla zlomeniny zápěstí. Levá asi před 20 lety, pravá před 5 lety. Zvláště pravá ruka mě dřevěněla, brněly mě prsty a konečky prstů znecitlivěly.
Používám nyní kúry karpální tunel - 60 min. zatím denně. Již po třech kúrách potíže ustupují, ruce se uvolňují, takže budu v léčbě ještě pokračovat.
Myslím tedy, že téměř po ročním používání přístroje BIOMAG MONA mohu napsat, že mě pomáhá, nadále na něj spoléhám a jsem ráda, že to byly dobře investované peníze.
S pozdravem a přáním úspěchů v práci. Křemenáková

Hana Křemenáková
Poděbradov 457
416 592 142
Typy dopisů: