You are here

6. 12. 2011 Paní Jaroslava Čančíková

Undefined

Váš přístroj používám od února letošního roku na bolesti kolen.
Před 10 lety mě začalo bolet pravé koleno. Navštívila jsem ortopeda, který mě začal léčit. Trvalo to dlouho, ale k ničemu to nevedlo. Koleno stále otékalo, 2x mi z něj bral vodu, bolest byla veliká a já ztratila trpělivost. Přestala jsem k němu docházet, zánět si vyléčila obklady z tvarohu a pomocí jiných lidových mouder, ale bolest při pohybu zůstala.
V listopadu 2010 začala bolest - zánět v levém koleni. Ihned jsem nasadila svoje léčebné metody a měla jsem veliké štěstí, že jsem se v únoru 2011 setkala s Vaší zástupkyní, která mi vysvětlila možnosti léčby magnetoterapie. Přístroj jsem si hned zakoupila a začala aplikovat ráno-č.2, v poledne-č-.3 a večer -č.20 - poctivě půl roku a nyní 3x týdně.
Levé koleno mám úplně bez bolesti v klidu i při pohybu. Pravé koleno mě bolí při chůzi - přičítám to tomu, že jsem začala používat magnetoterapii později. Ale věřím, že se to ještě zlepší.Důležité je, že nemám bolesti v klidu, takže v noci můžu spát.
Za co jsem ale nejvíce vděčná této léčbě - před jejím začátkem jsem měla obě nohy jako dřevěné, jako by nebyly moje. Ten pocit nyní zmizel.
A za to Vám patří můj velký dík.

Jaroslava Čančíková
Strážkovická 645
190 12 Praha 9
tel. 281 93 13 70
Typy dopisů: