You are here

9. 2. 2010 Pan Zdeněk Ráliš

Undefined

Roční používání magnetoterapeutického přístroje BIOMAG, je podle mého dostatečně dlouhá doba, abych mohl objektivně hodnotit používání uvedeného přístroje.
Nebudu hodnotit vzhled, provedení mluví samo za sebe. Dále velmi kladně hodnotím jednoduchost obsluhy. Nařídím si požadovanou diagnózu, zmáčknu tlačítko a již se nemusím o nic starat.
Nejdůležitější jsou však výsledky používání. Asi 30 let jsem měl téměř nesnesitelné problémy s tinitusem. Zde jsem se neobešel bez masivního užívání medikamentů.
Hned po prvním týdnu používání přístroje jsem pocítil značnou úlevu. Zde používám kruhový
solenoid, který si nasazuji na hlavu v oblasti uší a očí. Pokud jde o délku použití, střídám 3 týdny denně 20 min. s měsíční přestávkou. Nejenže se mě snížil tinitus na přijatelnou míru, ale již nepotřebuji tak značné množství léků. Teď mi stačí 1/3.
Dalším problémem,,byla''prostata. Používám též 3 týdny denně s 2 měsíční přestávkou.
Nejen, že se mi problém vyřešil, ale když jsem byl po půl roce na odborné prohlídce i můj lékař překvapeně konstatoval podstatné zlepšení. Když jsem mu řekl jak se léčím, byl překvapen ještě víc, řekl, že se těší na prohlídku za rok.
Zde musím konstatovat, že jsem velmi vnímavý k pulznímu elektromagnetickému vlnění.
při používání přímo cítím blahodárnost účinku. Ještě podotýkám, že při uvedených
problémech dávám přednost solenoidu, dečku používám při bolestech páteře a též s vynikajícím výsledkem.
Mimo mne používá přístroj manželka a též s vynikajícími výsledky. Manželka měla vážný úraz, při kterém si rozdrtila koleno. Prodělala 3 operace. Při třetí ji dali koleno umělé. Na rozdíl ode mne používá přístroj téměř denně a to masivně, protože používá program č. 1 - bolestivé stavy, který trvá 1 hodinu. Manželka používá dečku i solenoid součastně a to dečku na bedra a solenoid na dolní končetiny v oblasti kotníků. Zajímavé je, že jí to pomáhá více, než když to zkoušela přímo na kolena. Výsledky si též chválí a dnes by se bez přístroje neobešla.
závěrem mohu přístroj BIOMAG doporučit všem, kteří mají podobné problémy a kde máme účinek ověřený.
S pozdravem Ráliš

 

Ráliš Zdeněk
Přestavlky 82
413 01 Roudnice n. L.
733 154 167
Typy dopisů: