You are here

P45-TBC

Česky

Případ č.45
TBC

73-letá pacientka prodělala léčbu TBC, stav po operaci plicní cysty (pravděpodobně TBC etiologie), během jednoho roku 3x mozkové mrtvice, 3x operace kýly a tč. recidiva kýly. Trpí na angínu pectoris, zelený zákal (glaukom) a dnu.


Odpověď lékaře:


TBC je infekční onemocnění, které výrazně oslabuje organismus, vyžaduje pravidelnou životosprávu, odpovídající stravovací a pohybový režim. Mozkové cévní příhody, angína pectoris a zelený zákal svědčí o špatném stavu a kvalitě cévního systému, možném nedostatku antioxidantů a bioflavonoidů a případně o poruše tukového metabolismu a dalších metabolických poruchách vedoucích ke vzniku dny a ke kloubním potížím.

Všechna tato onemocnění a poruchy kladně reagují a zmírňují se při zlepšeném cévním zásobení tkání (mozku, srdce, očí aj.) potřebnými živinami a dostatkem kyslíku. Magnetoterapie zlepší obměnu látek a zlepšení prokrvení výrazně ovlivňuje. Může pozitivně ovlivnit anginosní bolesti, výrazně snížit kloubní bolesti, zlepšit celkovou cirkulaci krve a přísun kyslíku do tkání, urychlit hojivé procesy a zvýšit celkovou odolnost organismu proti infekci. Doporučuji aplikovat v sedě na celá záda, krční páteř a hlavu. Kromě toho je vhodná aplikace na bolestivé klouby.

Typy dopisů: