You are here

Medical program

Univerzální program s automaticky se měnící frekvencí od tlumicích až po hojivé stimulační aplikace.

Komentář k diagnoze:: 
Jde o univerzální program, který má nastevené automaticky se měnící frekvencí od nízkých - tlumících až po vysoké - hojivé stimulační frekvence. Největší využití nachází u pacientů s chronickými onemocněními všeho druhu, kde jsme v první etapě utlumili bolesti a k dalšímu doléčování a udržování stavu aplikujeme medical program. Druhou skupinou vhodných uživatelů jsou nemocní s kombinací většího počtu různých závažných onemocnění (pohybových, cévních, zánětlivých), kde střídání protibolestivých a hojivých frekvencí tlumí bolest a zároveň stimuluje hojení a regeneraci.
Česky
Tento program lze také použít na: 

astma, kašel, bronchitida, chronická plicní TBC; celulitida; nachlazení – chrapot, zánět hrtanu, angína; osteoporóza v oblasti kyčlí; poruchy krevního tlaku – hypertenze a hypotenze; škytavka; špatné prokrvení dolních končetin, bolesti v lýtkách v klidu i při chůzi; zánět dutin, rýma a nachlazení – v akutním stádiu; zánět středního ucha – doléčení.

Vhodný k aplikaci při dlouhodobých chronických onemocněních, kde je žádoucí jednak tlumit bolest a jednak stimulovat hojení a regeneraci. Vhodné k dlouhodobé udržovací léčbě po utlumení akutních projevů onemocnění. Např. kloubní degenerativní a zánětlivá onemocnění, ke zlepšení metabolické výměny ve tkáních u diabetu, chronické záněty tkání a orgánů.